O nas

MISJA

Bandit Queen Circus to marka utworzona z misją zaproponowania publiczności niestandardowej rozrywki o tematyce cyrkowej. Powstała w marcu 2012, a pierwsza premiera – spektakl pt. „It’s a Freak Show” odbyła się 25 maja 2012. W naszym repertuarze znajdują się spektakle grupowe oraz solowe, przedstawienia uliczne, programy animacyjne oraz warsztatowe. Idea BQC jest związana z koncepcją nowego cyrku. Nie jesteśmy cyrkiem stacjonarnym, ani w klasycznym znaczeniu „objazdowym”, realizujemy własne projekty, wystawiamy spektakle głównie na scenach teatralnych, ulicznych oraz cyrkowych, podejmujemy zlecenia komercyjne w formie oprawy artystycznej imprez. Główną ideą naszych przedsięwzięć jest wprowadzanie w życie marzeń i ambicji artystycznych w sposób zrozumiały i przystępny dla widza, z zachowaniem wysokiego poziomu unikatowej estetyki wizualnej.

Rozrywka którą proponujemy jest w założeniu czytelna, ale nie banalna – programy dla dorosłych są ukierunkowane na poruszanie zmysłów oraz emocji, repertuar dla dzieci rozbudza wyobraźnię oraz zachęca zarówno najmłodszych, jak i rodziców do kreatywnych działań. Programy opierają się na autorskich pomysłach, posiadamy również własną pracownię kostiumową oraz scenograficzną.

DOŚWIADCZENIE

Projekty Bandit Queen Circus tworzą ludzie z wieloletnim, różnorodnym doświadczeniem. Każdy artysta ma na swoim koncie setki, a nawet tysiące występów, realizacji oprawy artystycznej imprez, uczestnictwa oraz współpracy przy realizacji największych festiwali o tematyce cyrkowej zarówno w Polsce jak i za granicą. W karcie swoich osiągnięć mamy wyróżnienia z prestiżowych konkursów oraz przeglądów, w których obecnie bierzemy udział jako członkowie jury.

JAKOŚĆ

Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom naszych widzów/klientów tworząc swoje programy stawiamy na najwyższy poziom zarówno estetyki wizualnej, jak i wartości merytorycznej. Współpracujemy z profesjonalnymi reżyserami oraz choreografami. Nasz wizerunek sceniczny jest efektem pracy doświadczonych kostiumografów oraz charakteryzatorów. W Bandit Queen Circus nic nie jest przypadkowe, bo diabeł tkwi w szczegółach...

PROFESJONALIZM

Do każdej realizacji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, nie wartościujemy zaangażowania według stawki. Realizując wszelkie zlecenia bierzemy pod uwagę wspólne dobro – nas oraz klienta. Jeśli podczas realizacji zdarzają się niespodziewane utrudnienia, wykorzystując nasze doświadczenie oraz szeroką paletę umiejętności robimy wszystko aby sytuacja pozostała pod kontrolą.

KIM JESTEŚMY

Trzon Bandit Queen Circus stanowią dwie osoby – Dyrektor Artystyczny oraz Założyciel Agata Piesiewicz oraz Manager Martyna Kukla. Do realizacji projektów angażujemy wyselekcjonowanych z szerokiego grona doświadczonych artystów oraz animatorów. Podejmujemy współpracę głównie z osobami z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w ramach innych projektów.

MANAGEMENT:

MARTYNA KUKLA

+48 728914539